ŚPIEWAM Poradnik Młodego Piosenkarza

Poradnik
jest owocem ponad trzydziestoletnich doświadczeń autora w pracy z młodymi wokalistami i obserwacji życia estrady dzieci i młodzieży. Wiele jego spostrzeżeń oparte zostało na współpracy z najwybitniejszymi w Polsce nauczycielami śpiewu rozrywkowego, w tym Danutą Błażejczyk, Grażyną Łobaszewską, Joanną Zagdańską i Elżbietą Zapendowską.
I choć praca ta nie jest podręcznikiem do nauki śpiewu w dosłownym znaczeniu, to młodzi adepci śpiewu rozrywkowego, a także ich nauczyciele, mogą wynieść wiele korzyści dla zrozumienia istoty swojej pasji artystycznej czy też pedagogicznej, a także udoskonalić swój warsztat.

Krótkie, zwięzłe artykuły na tematy związane ze sztuką śpiewu rozrywkowego to jeden z podstawowych elementów tego Poradnika. Wśród znajdują się min.
"Słucham, słyszę, śpiewam", "Śpiew to poważna sprawa", "Głos to wyjątkowy instrument", "Dykcja. Śpiewam wyraźnie", "Jeśli śpiewać, to z głową", "Jak cię widzą, tak cię słyszą".

Pedagogiczną zaletą Poradnika są ćwiczenia wokalne w formie nutowej i audio. Jego uzupełnieniem są zdjęcia młodych piosenkarzy, uczestniczących w ostatnich latach
w projektach artystycznych autora.


  

Kto jest właścicielem Poradnika, jest dzisiaj na wygranej pozycji.
Szczególnie w sytuacji, gdy brak jest możliwości bezpośrednich zajęć wokalnych
z trenerem czy też nauczycielem śpiewu. To ze względu na fakt, że są w nim zawarte przykładowe ćwiczenia wokalne w formie nutowej i załączonej z nimi płyty w formie audio. Zostały one nagrane przez LUDMIŁĘ MAŁECKĄ - śpiew i ARTURA GRUDZIŃSKIEGO - fortepian.


PORADNIK możliwy do nabycia poprzez wniesienie darowizny w kwocie 50 zł na rzecz:
Fundacja Estradowej Twórczości Dzieci Młodzieży "EDA Art"
ul. Ku Wiatrakom 19/13, 85-856 Bydgoszcz
Nr konta:

64 2490 0005 0000 4500 8814 8558

Poradnik zostanie wysłany na adres darczyńcy niezwłocznie po zarejestrowaniu wpłaty i w jej ramach. 
Można też skomunikować się wcześniej poprzez: solo-tutti@o2.pl