FOTOGALERIA Festiwale
Golden Voice 2018
Golden Voice 2019
Solo-Tutti 2022
HISTORIA FESTIWALU W PIGUŁCE
"Solo-Tutti" to Festiwal organizowany z przerwami już od 1995 roku. Początkowo jednak był on kierowany do piosenkarzy - solistów, stąd w jego nazwie widniał tylko pierwszy człon nazwy. Z biegiem kolejnych edycji Festiwal poszerzono o zespoły wokalne, stąd obecna dwuczłonowa jego nazwa. W swojej bogatej historii przechodził on też lepsze i słabsze momenty. Zawsze jednak cieszył się dużym zainteresowaniem. Od pierwszej edycji Festiwal organizowany był w Bydgoszczy. Wyjątkiem był rok 2003, kiedy odbył się on w Kruszwicy. W tym rokuFestiwal odbędzie się w Jędrzejowie, gdzie odbywa się już Festiwal Piosenki Bez Granic "Golden Voice" i gdzie są bardzo dobre warunki do organizacji tego typu projektów artystycznych, w tym bardzo twórcza atmosfera.
Początkowo festiwal dedykowany piosence polskiej. Wśród laureatów Festiwalu byli min: AGNIESZKA DYK - obecnie wokalistka zespołu "Brathanki", JUSTYNA MAJKOWSKA - jedna z pierwszych wokalistek zespołu "Ich Troje", MARCIN MROZIŃSKI - reprezentant Polski na Eurowizji 2010, PAULINA ŁABA - obecnie Teatr Muzyczny "Roma". Z bardziej znanych dzisiaj wokalistów warto wymienić jeszcze RAFAŁA SZATANA i MAŁGORZATĘ JAMROŻY (Margaret).
rok 2012 - wręczenie nagród
Początki Festiwalu były wspaniałe.
Przez pierwsze jego cztery edycje wykonawcom towarzyszył zespół muzyczny pod kierunkiem Artura Grudzińskiego, a w jury zasiadali min.: Danuta Błażejczyk, Joanna Zagdańska, Jarosław Kukulski, Janusz Kondratowicz. Gwiazdami Festiwali byli: Danuta Błażejczyk, Renata Przemyk, Ryszard Rynkowski, zespół "Myslovitz",
Marysia Sadowska.
W latach 2006 - 2011 "Solo-Tutti" ustąpiło miejsca Festiwalowi Piosenki Europejskiej "Canto Cantare", by w 2012 znowu powrócić do festiwalowego kalendarza.
rok 2013 - koncert laureatów
rok 2014 - laureaci Festiwalu
rok 2015 - koncert laureatów
rok 2016 - ręczenie nagród
rok 2017 - koncert laureatów
Wkrótce więcej informacji.